na stronę główną 7

ceremonie ślubne i przyjęcia weselne

     Nasza agencja ślubna zrealizuje Wasze marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu. Organizujemy ceremonie ślubne w zarówno w kościele, jak i w plenerze. Doskonała organizacji pracy, gdzie nie ma miejsca na przypadek i wręcz perfekcyjna dbałość o szczegóły wedding plannera pozwalają na uczynienie tego najważniejszego dnia w życiu wydarzeniem niezapomnianym i pełnym wrażeń.

     Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, takimi jak wykwalifikowani floryści, profesjonalni fotografowie, styliści i wizażyści. Zadbamy o właściwe oświetlenie, oprawę muzyczną, doskonałe menu i najlepszą obsługę przyjęcia, cukiernika, barmana czy baristę. A nasi wszechstronni konsultanci ślubni zadbają, aby uroczystość oczarowała uczestników i przebiegła zgodnie z planem. Nasze usługi uzupełniają doświadczeni kierowcy, którzy zadbają o transfer gości.

    Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i bardzo elastyczni, dlatego dla Waszej wygody oferujemy pomoc profesjonalnego wedding plannera w zorganizowaniu całej uroczystości lub koordynację samego przyjęcia weselnego. Konsultanci ślubni Pracowni Artis wyróżniają się niesłychaną intuicją. Z uwagą słuchają opinii Klientów i uzbrojeni w wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wyobraźnię, proponują rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb i gustów Klientów.

     Jesteśmy dumni, że dzięki naszej pracy, ten dzień stanie się najpiękniejszym wspomnieniem zarówno dla Was, jak i dla wszystkich gości.