na stronę główną 7

ceremonie ślubne i przyjęcia weselne

Nasza agencja ślubna zrealizuje Wasze marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu w każdym zakątku naszego kraju i za granicą. Nie rozumiemy słowa „niemożliwe” i nie znamy granic – ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Organizujemy romantyczne ceremonie w plenerze, na zamku czy w rezydencji oraz klasyczne przyjęcia weselne w dowolnej lokalizacji – w przepięknych drewnianych kościołach w Bieszczadach, czy też w klimatycznym Krakowie. Nasz konsultant ślubny spełni fantazje najbardziej wymagających Klientów, bez względu na lokalizację: w najpiękniejszych miastach Polski, jak Kraków, Poznań lub Wrocław, czy też poza granicami kraju.

Doskonała organizacji pracy, gdzie nie ma miejsca na przypadek i wręcz perfekcyjna dbałość o szczegóły wedding plannera pozwalają na uczynienie tego najważniejszego dnia w życiu wydarzeniem niezapomnianym i pełnym wrażeń. Dla Was współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, takimi jak wykwalifikowani floryści, profesjonalni fotografowie, styliści i wizażyści. Zadbamy o właściwe oświetlenie, oprawę muzyczną, doskonałe menu i najlepszą obsługę przyjęcia, cukiernika, barmana czy baristę. A nasi wszechstronni konsultanci ślubni zadbają, aby uroczystość oczarowała uczestników i przebiegła zgodnie z planem. Nasze usługi uzupełniają doświadczeni kierowcy, którzy zadbają o transfer gości z każdego lotniska, nie tylko w Krakowie oraz bezpieczny dowóz uczestników przyjęcia na miejsce .

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i bardzo elastyczni, dlatego dla Waszej wygody oferujemy pomoc profesjonalnego wedding plannera w zorganizowaniu całej uroczystości lub koordynację samego przyjęcia weselnego. Konsultanci ślubni Pracowni Artis wyróżniają się niesłychaną intuicją. Z uwagą słuchają opinii Klientów i uzbrojeni w wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wyobraźnię, proponują rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb i gustów Klientów.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszej pracy, ten dzień stanie się najpiękniejszym wspomnieniem zarówno dla Was, jak i dla wszystkich gości.