dekoracja sali 5d

o nas

Siedziba naszej agencji eventowej znajduje w Krakowie, lecz w naszej działalności nie znamy granic – wedding plannerzy Pracowni Artis zorganizują każde przyjęcie weselne, ceremonię ślubną, jubileusz, przyjęcia rodzinne, a także konferencje czy eventy, w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą. Realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły, a nasze projekty zachwycą Cię oryginalnością i kunsztem. Z pomocą przyszłym Młodym Parom śpieszy nasz zespół wykwalifikowanych konsultantów ślubnych, który zapewni organizację i obsługę na najwyższym poziomie tego jedynego i najważniejszego dnia.

Specjalizujemy się w planowaniu, organizacji oraz obsłudze spotkań biznesowych, konferencji czy imprez firmowych zarówno w Krakowie, jak i innym dowolnym mieście. Efektywne i nietuzinkowe rozwiązania, jakie stosujemy, poparte wieloletnim doświadczeniem, jakie powinien posiadać wedding planner, pozwala nam na nieograniczone spektrum możliwości każdym etapie przygotowania ceremonii ślubnej w kościele, wesela, czy kwestii takich jak transport i zakwaterowanie gości weselnych. Nasza agencja eventowa dopilnuje każdego szczegółu, tak, abyście mogli w pełni uczestniczyć w ważnym dla Was evencie.

Oferujemy usługi najwyższej jakości na terenie miasta Kraków oraz całego kraju. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, fantazji oraz perfekcyjnej organizacji, jaką dysponuje każdy nasz konsultant ślubny, projekty realizowane przez naszą agencję eventową, takie jak imprezy firmowe czy organizacja konferencji, wyróżniają się perfekcyjnością i niebagatelnym podejściem. Dlaczego uważamy, że praca naszych wedding plannerów to sztuka? Gdyż za każdym razem, tworzą oni dla naszych Klientów małe dzieła artystyczne, a każdy event jest dla nas wyzwaniem, aby stworzyć niepowtarzalny klimat. To dla Was doświadczeni konsultanci ślubni uczynią Ten Jedyny Dzień wzruszającym doświadczeniem i będą towarzyszyć Wam, podczas tworzenia nowej historii – Waszej historii.

certyfikaty